stomatologia sieniawa

 

LEK. DENT.

MARIA SUS

Jest absolwentką wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz członkiem IAO (International Association for Orthodontics). Uczestniczy w licznych kursach, doskonaląc swoją wiedzę i podnosząc kwalifikacje zawodowe. Leczenie pacjenta zaczyna od stworzenia kompleksowego planu, zapewniając pełną satysfakcję pacjentów. Cechuje się przyjaznym podejściem nawet do najbardziej zestresowanych pacjentów. Interesuje się szczególnie zagadnieniami związanymi z ortodoncją i odtworzeniem estetyki uśmiechu.

stomatologia sieniawa

 

LEK. DENT.

MARZENA MAZUR-SEMAŃ

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny w roku 2011. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i stomatologii estetycznej. Podczas leczenia wykorzystuje mikroskop oraz lupy stomatologiczne. Swoje umiejętności kształtuje poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach z różnych dziedzin stomatologii. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentem. W pracy zawodowej dba o profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta , by wizyty były bezstresowe i przyjemne.

stomatologia sieniawa

LEK. DENT.

MIŁOSZ AMBICKI

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalista chirurgii stomatologicznej. W latach 2014 – 2019 pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej KSW nr 1 w Rzeszowie. Absolwent prestiżowego programu edukacyjnego w implantologii stomatologicznej Practiculum Implantologii pod kierownictwem Lidera Umiejętności Implantologicznych dr n.med. Violetty Szycik. Wykonuje zabiegi z zakresu:
– chirurgii stomatologicznej – m.in. skomplikowane chirurgiczne ekstrakcje zębów, usunięcie torbieli, resekcje korzeni zębów, chirurgiczne przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego,
– chirurgii implantologicznej – implantacje, regeneracja kości, zabiegi przedimplantacyjne i okołoimplantacyjne.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.

stomatologia sieniawa

LEK. DENT.

MAGDALENA POTOCZNY-SKRZYŃSKA

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Spojrzenie na stomatologię europejską poszerzała również podczas rocznego stypendium na wydziale stomatologii w Universita degli Studi di Perugia we Włoszech. Na ostatnim roku specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Zawsze obejmuje pacjenta kompleksową diagnostyką, dokładnie wyjaśniając potrzebne zabiegi i omawiając plan leczenia. Zajmuje się protetyką stomatologiczną i protetyką na implantach. Wykorzystując cyfrowe projektowanie uśmiechu (DSD-Digital Smile Design) stara się pokazać pacjentom oczekiwany efekt leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Podczas pracy w Toruniu została laureatką plebiscytu „Złoty Stetoskop” w kategorii lekarz stomatolog.

stomatologia sieniawa

 

LEK. DENT.

ADRIANNA KRĘCIPROCH

Absolwentka Akademii Medycznej we Lwowie z nostryfikowanym dyplomem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Podnosi swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Precyzja i dokładność leczenia, a także zadowolenie Pacjenta to dla niej priorytet. Z empatią i indywidualnym podejściem traktuje każdego Pacjenta.

stomatologia sieniawa

 

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

JUSTYNA PIEJKO

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna i Niepublicznej Szkoły Biznesu na kierunku higienistka stomatologiczna. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej (usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie), profilaktyki chorób przyzębia oraz przeprowadza instruktaże higieny i fluoryzacje gabinetowe. Asystuje również przy zabiegach stomatologicznych. Najbardziej w swojej pracy ceni dobro i zadowolenie pacjenta oraz prace w zespole. Jest osobą ambitną, rzetelnie wykonującą swoje obowiązki i chętnie podnoszącą kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i szkoleniach.

stomatologia sieniawa

 
 

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

MILENA SYRYŁO

Uczennica Policealnej Szkoły Cosinus w Rzeszowie, na kierunku higienistka stomatologiczna. Obecnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Jest osoba uśmiechnięta i sumiennie wykonuje swoja prace.

stomatologia sieniawa

 

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

HONORATA SZWAJA

Absolwentka Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna oraz technik dentystyczny. Związana z zawodem od 2010r. Głownie asystuje przy ortodoncji. W swojej osobowości szczególnie docenia dokładność i sumienność. W wolnej chwili aktywnie spędza czas z rodziną. Pasjonatka buldogów francuskich.

stomatologia sieniawa

 

KOSMETOLOG

MONIKA KĄKOL